Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > Mattinata

Mattinata

Přímořské městečko s charakteristickou jihoitalskou atmosférou je situované na dvou pahorcích Coppa Madonna a Castellucio, na jižním úpatí Národního parku Gargano. Směrem k moři se svažuje úrodná rovina posetá olivovníky. Historické centrum nabízí pohled napříč italskými dějinami – pozůstatky sklepních bytů z bílého kamene tzv. „pagliai“, Palazzo Mantuano, kostely S. Maria della Luce a kostel di Cristo Re stojící nedaleko hlavní třídy Corso Mattino, malebná zákoutí, úzké křivolaké uličky s kamennými domy, památky soustředěné v muzeu Civico. Pobřeží mezi letoviskem Mattinata a Vieste je mezi turisty velmi oblíbené a nabízí nádherné přírodní scenérie vápencových skal, tvořících s průzračně modrým mořem malebné zátoky, rokle a jeskyně.

V této lokalitě nabízíme tato ubytovací zařízení:

  VILLAGE MEDITUR ***
Velice oblíbené prázdninové středisko, ležící v klidném místě jadranském pobřeží mezi světoznámým městečkem Ostuni a Brindisi. Celý objekt je obklopen subtropickou zelení, má přímý vstup na hotelovou pláž, která je oddělena borovým hájem a nabízí mnoho služeb.
POLOHA - pláž 0 m - letiště  25 km Brin...

  VILLAGGIO BAIA DEL MONACO
Nové prázdninové středisko ideálně umístěné přímo u moře s písčitou pláží obklopenou vápencovými útesy a 5 km od centra krásného městeška Mattinata s bílými historickými domy a úzkými uličkami, tolik typickými pro tuto část Gargana. Celý komplex, jehož součástí je též kempink, je obklopen středomořskou vegeta...

Lokality nabízené v regionu

úvod | APULIE - Gargano